حمید کریمی همکار بانک مسکنی بر سکوی سوم ایستاد

در سومین دوره مسابقات اسکای رانینگ قهرمانی کردستان ؛

حمید کریمی همکار بانک مسکنی بر سکوی سوم ایستاد

سومین دوره مسابقات اسکای رانینگ قهرمانی کردستان گرامیداشت زنده یاد محمد خلیل روحی با همکاری اداره ورزش و جوانان استان کردستان برگزار شد و حمید کریمی همکاری کردستانی بر سکوی سوم این مسابقات ایستاد.

به گزارش خبرنگار استانی پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا؛ سومین دوره مسابقات اسکای رانینگ قهرمانی استان کردستان گرامیداشت زنده یاد محمد خلیل روحی با همکاری اداره ورزش و جوانان  استان کردستان به میزبانی شهرستان سنندج در دو رده سنی زیر 45 سال با حضور 22شرکت کننده و رده سنی بالای 45 سال با حضور 7شرکت کننده با طول مسیر ۲۰ کیلومتر برگزار گردید و حمید کریمی همکاری کردستانی بر سکوی سوم این مسابقات در رده سنی زیر 45 سال ایستاد.

لازم بذکر است نفرات برتر این مسابقات  در رده سنی زیر 45 سال عبارتند از: نفر اول علی قره غیبی از شهرستان بیجار ، نفر دوم کورش ملکی از شهرستان سنندجو نفر سوم حمید کریمی همکار بانک مسکنی از شهرستان سنندج و در رده سنی بالای 45 سالبرهان نادری ، عدنان متاع پور  و ناصر دلاور  هر سه از شهرستان مریوان حایز نفرات اول تا سوم این مسابقات شدند.

گفتنی است در پایان این مسابقات طی مراسمی با حضور مدیران استانی  با اهدای جوایز نقدی و حکم قهرمانی از این نفرات تقدیر و تشکر به عمل آمد. 

آخرین بروزرسانی 1400/3/12