در روز جهانی روابط عمومی و ارتباطات از روابط عمومی بانک مسکن تقدری شد

طی مراسمی در استانداری کردستان

در روز جهانی روابط عمومی و ارتباطات از روابط عمومی بانک مسکن تقدری شد

آیین بزرگداشت روز روابط عمومی و ارتباطات با حضور استاندار و مدیران دستگاههای اجرایی استان در سالن پیامبر اعظم استانداری برگزار شد و طی آن از لقمان فلاحی روابط عمومی مدیریت کردستان تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب استان کردستان: بهمن مرادنیا استاندار کردستان در مراسم گرامیداشت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی ضمن تبریک این مناسبت گفت: در استان کارها و اقدامات بزرگی در حوزه های مختلف فرهنگی، عمرانی و اقتصادی انجام شده اما این اقدامات به درستی به جامعه منتقل نشده است.

وی با بیان اینکه نقش روابط عمومی ها نباید صرفا در امور روزمره و خبرنویسی خلاصه شود، گفت: بزرگترین نقش روابط عمومی انتقال نقاط ضعف سیستم به مدیر مربوطه و در جهت اصلاح امور است.
مرادنیا ضمن تاکید بر این مورد که روابط عمومی خود باید جایگاه مناسب خود را پیدا کنند و در غیر این صورت نمی توانند رسالت خود را به درستی انجام دهند، گفت: مدیران دستگاه‌ها باید نقش و جایگاه روابط عمومی ها را مورد توجه قرار دهند و در کنار آن روابط عمومی نیز خود را به روز و کارآمد کنند.
استاندار کردستان بیان دستاوردهای نظام و دولت جهت امید آفرینی در میان مردم را حایز اهمیت برشمرد و افزود: روابط عمومی ها باید با بهره گیری از روش های مختلف اطلاع رسانی این دستاوردها را از مجاری مختلف بازنشر کنند تا مردم از آن کاملا مطلع شوند.
مرادنیا ضمن گله مندی و انتقاد از برخی افراد و جربانها که در مسیر سرمایه گذاری سنگ اندازی می کنند، گفت: از یک طرف مورد انتقاد قرار می گیریم که در استان سرمایه گذاری نمی شود و وقتی افراد سرمایه گذار پیدا می شوند بر سر راه آنها موانع بسیاری ایجاد می کنند.

لازم بذکر است در ادامه این مراسم از 10 روابط عمومی برتر دستگاههای اجرایی از جمله لقمان فلاحی روابط عمومی مدیریت شعب استان کردستان با اهدای لوح تقدیر تجلیل گردید.

آخرین بروزرسانی 1399/12/12