« جذب منابع و تحقق اهداف وظیفه همه کارکنان بانک است »

رسول مالمیر مدیر شعب استان کردستان:

« جذب منابع و تحقق اهداف وظیفه همه کارکنان بانک است »

در راستای جذب منابع و ضرورت بازاریابی با محصولات جدید بانک نشستی با حضور مدیر ، معاونین اجرایی و مالی و کلیه رؤسای دوایر مدیریت و نیز معاونین شعب سطح شهر سنندج در سالن کنفرانس مدیریت استان کردستان برگزار شد .

 

به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب بانک مسکن استان کردستان درابتدای جلسه ، مالمیر مدیر شعب استان با اشاره به سفر رییس اداره کل امور مدیریتهای شعب و بازدید ایشان از شعب گفت : مرتب بودن شکل ظاهری وانضباط کاری کارکنان یکی از مواردی است که در بازاریابی چهره به چهره از اهمیت ویژه و خاصی برخوردار بوده و این مهم بر روند جذب و حفظ مشتریان تاثیر مناسبی دارد لذا با توجه به تاکیدهای مکرر مدیران ارشد بانک از معاونین خواست تا با نظارت و کنترل بیشتری به این امر بپردازند تا بتوان به اهداف شعبه خود تحقق بخشند .

ایشان در ادامه نقش زیباسازی و بازسازی شعب را در جذب منابع جدید با اهمیت دانست و از آنان خواست تا با ایجاد روحیه شاد و انگیزه لازم برای دیگر همکاران از موقعیت فراهم شده در جهت جذب منابع و حفظ مشتریان اهتمام لازم را معمول دارند .

مدیر شعب استان در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد : معاونین رؤسای داخلی و بخش اجرایی شعبه هستند که باید با همفکری تصمیمات و اهداف بانک را با ارتباط بهینه به سایر همکاران انتقال داده تا شاهد رشد ، ترقی و تحقق هدف های بانک باشند .

وی در ادامه با بیان این مطلب که جذب منابع و تحقق اهداف وظیفه همه کارکنان است ، اظهار داشت : نباید کلیه امورها در شعبه به یک نفر ختم شود بلکه باید با تقسیم کار ، همیاری ، همفکری و خرد جمعی و انتقال حس مسیولیت و تعاون بین کارکنان بتوانیم بازارهای جدیدی را شناسایی نموده و جذب منابع کنیم .

مدیر شعب استان همچنین به سپرده های جدید بانک اشاره کرد و افزود : با عنایت به سبد جدید محصولات بانک که در نوع خود بی نظیر می باشد انتظار می رود همکاران از تمام پتانسیل در جهت جذب منابع تا پایان سال استفاده نمایند .

وی در ادامه به مواردی از قبیل وصول مطالبات معوق ، نظم بصری ، استفاده از توان همکاران جدید الاستخدام ، حس تعاون و ایجاد انگیزه و روحیه نشاط و بالندگی در شعبه اشاره کرد و آنان را جزو اولویت های کنونی بانک برشمرد.

گفتنی است در ادامه جلسه ناصر احمدی معاون اجرایی مدیریت نیز بر تلاش از سوی کلیه همکاران در جهت جذب منابع و وصول مطالبات معوق تاکید نمود و اظهار داشت : استفاده از توان تمام کارکنان در رسیدن به اهداف مدیریت جزو اولویتهای ضروری است که این مهم با همدلی و همسو بودن کارکنان با برنامه های بانک می تواند به نتیجه مطلوب برسد ، لذا از حاضرین در جلسه خواست تا با دقت بازارهای مورد نظر را بررسی نموده و با ابزارهای جدید و شرایط ویژه بانک به جذب منابع بپردازند .

لازم به ذکر است در ادامه جلسه حمید احمدی معاون مالی و فناوری مدیریت نیز ضمن تاکید بر مباحث ارایه شده به راههای بازاریابی و جذب سپرده پرداخت و به تبلیغات محیطی اعم از بیلبورد شهری و ارسال پیام کوتاه را به مشتریان خاص تاثیر گذار عنوان کرد و همکاران را به جذب منابع با استفاده از شناسایی بازارهای جدید تشویق و ترغیب نمود .

شایان ذکر است در خاتمه کلیه رؤسای دوایر و معاونین شعب شهر سنندج به مسایل و مطالب پیش رو پرداختند و برای رسیدن به هدفهای تعین شده پیشنهادهایی را مطرح نمودند ./

مدیر شعب استان کردستان
رسول مالمیر

آخرین بروزرسانی 1394/4/24