تازه های اخبار تازه های اخبار

تقدیر نماینده ولی فقیه از عملکرد بانک مسکن در دیدار با مدیران شبکه بانکی استان کردستان؛

مدیر شعب کردستان به همراه مدیران شبکه بانکی عضو کمیسیون هماهنگی بانکهای استان با آیت اله سید محمد حسینی شاهرودی نماینده ولی فقیه در استان کردستان دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب استان کردستان : در این دیدار، آیت اله شاهرودی نماینده ولی فقیه ضمن تبریک ایام شعبانیه و تسلیت به مناسبت درگذشتگان حادثه سیل در استانهای مختلف کشورگفت: با توجه نامگذاری سال 98 بعنوان سال رونق تولید از سوی مقام معظم رهبریمی بایست رهنودهای ایشان سرلوحه کار تمامی نهادها و سازمانها خصوصا بانکهای استان در جهت رونق تولید و شکوفایی اقتصاد استان قرار گیرد.

وی در ادامه اقدام خصمانه دولت آمریکا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را محکوم کرد و افزود : سپاه در همه عرصه‌ها توطیه‌های دشمنان را خنثی و ناکام نموده است و در واقع سپاه مانع از تحقق اهداف شوم آمریکا در منطقه خاورمیانه شده است و با از بین بردن داعش، نقشه آمریکا را در تجزیه کشورهای منطقه خنثی کرده است.

شاهرودی به طرح مسایل اقتصـادی، سیاسی و اجتماعی حاکم بر استان پرداخت و از بانکها بعنوان
موتور محرک اشتغال و تولید و نیز خط مقدم مبارزه با توطیه های اقتصادی دشمن یاد کرد و ابراز داشت: برنامه ریزی اصولی و دقیق، لازمه تغییر و تحول بهینه در ساختار نظام بانکی است و با توجه به نیاز کشور به رونق تولید ،بانکها می توانند با حمایت از تولید کنندگان و تامین مالی پروژه های اقتصادی استان به شکوفایی اقتصادی و رونق تولید شتاب بیشتری دهند.

وی در ادامه ضمن تقدیر از عملکرد شبکه بانکی خصوصا بانک مسکن در بازسازی مناطق زلزله زده و بحران زده تصریح نمود: در بحرانهای اخیر زلزله و سیل در بسیاری از بانکهای کشور بانکهای دولتی همچون بانک مسکن نقش بسیار زیادی در بازسازی تامین مسکن مردمان آسیب دیده و نیازمند داشته اند.

در ادامه این دیدار علی اشرف یوسفی قیاسی مدیر شعب بانک ملی و رییس کمیسون هماهنگی بانکهای استان گزارش مبسوطی را از عملکرد بانکهای استان در سال 97 در حمایت از کالای ایرانی و کمک به تولید و اشتغال و ترویج ازدواج ارایه نمود و بر حمایت و همراهی بانکهای استان در تحقق شعار سال 98 تاکید کرد.

در ادامه این نشست جلال الدین سلیمی مدیر شعب استان کردستان ضمن تبریک ایام شعبانیه و نام گذاری سال 98 به عنوان سال رونق تولید از سوی مقام معظم رهبری ، حادثه سیل اخیر کشور و درگذشت تعدادی از هم وطنان را تسلیت گفت و افزود: بانک مسکن همواره در کنار ملت ایران و تامین نیازهای آنان خصوصا تامین مسکن بوده است بطوریکه افتخار بازسازی مناطق زلزله زده غرب کشور بعنوان اصلی ترین بانک عامل را داشته و در حادثه سیل اخیر نیز در همان روزهای اول با حضور مدیر عامل محترم بانک مسکن جناب آقای رحیمی انارکی در مناطق سیل زده، آمادگی خود را برای حمایت از سیل زدگان و بازسازی این مناطق اعلام نموده است.

سلیمی همچنین گزارش کاملی از عملکرد بانک مسکن در سال 97را در سطح استان ارایه نمودوگفت:بانک مسکن در استان بیشترین پرتفوی تسهیلاتی در بین شبکه بانکی را داراست بطوریکه در سال 97 با پرداخت 2801 میلیارد ریال تسهیلات نقش بسیاری در اقتصاد استان خصوصادر صنعتساختمان و تامین مسکن کردستانیها داشته است.

لازم بذکر است در پایان این نشست نماینده ولی فقیه هدایایی را به مدیران شبکه بانکی به پاس حمایت شبکه بانکی از توسعه و رونق تولید در استان اهدا نمود.
آخرین بروزرسانی 1398/2/2

مطالب مرتبط مطالب مرتبط