تازه های اخبار تازه های اخبار

تجلیل از مدرسان مدیریت کردستان در هفته بزرگداشت مقام معلم

مراسم تجلیل از مدرسان مدیریت شعب استان کردستان با حضور مدیر ،معاون مالی و فناوری، مسیول دفتر حراست، و جمعی از مدرسان دوره های آموزشی مدیریت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب استان کردستان: در این نشست جلال الدین سلیمی مدیر شعب استان هدف از برگزاری این مراسم قدردانی از زحمات همکاران مدرس که در جهت ارتقای اطلاعات شغلی و بانکی کارکنان تلاش می کنند دانست و گفت : بدون شک تولید دانش و ثروت در هر جامعه ای مرهون زحمات معلمان و مدرسان آن جامعه است و روز  بزرگداشت مقام معلم تنها نمادی برای تجلیل از تلاش این سرمایه های عرصه علم و دانش است است.

مدیر شعب استان با تاکید بر تحقق صد درصدی اهداف آموزش در سال 97 اظهار داشت: با تلاش و همت شما مدرسان و دایره منابع انسانی مدیریت توانستیم در جهت ارتقای دانش شغلی و بانکی کارکنان، صد درصد اهداف آموزشی را محقق و در رده مدیرتهای برتر در سطح کشور قرار بگیریم.

سلیمی، آموزش را یکی از سرمایه گذاری های مطمین بانک برای نیروی انسانی دانست و گفت: جایگاه معلم در همه کشورهای دنیا جایگاه رفیع و ارزشمندی است چون به ساختار فکری انسانها می پردازد و پرورش و آموزش نیروی انسانی می تواند زمینه تولید دانش و در نهایت تولید ثروت برای جامعه است.

در ادامه جلسه یونس احمدی معاون مالی و فناوری مدیریت با اشاره به توانمندی مدرسان مدیریت اظهار داشت: با توجه به دانش بالای مدرسان مدیریت پیشنهاد می گردد دوره های آموزشی مرتبط با مباحث تخصصی بانکی نیز با استفاده ظرفیت های این  عزیزان برگزار گردد.

احمدی ادامه داد: همکاران مدرس باید همواره دانش سازمانی خود را به روز کنند و تلاش نمایند تا در دوره های آموزشی، اطلاعات صحیح بانکی را به کارکنان انتقال دهند.

علی اصغر زارعی مسیول دفتر حراست مدیریت نیز با تبرک روز معلم گفت: آموزش باید مستمر باشد تا همواره بین سازمان و کارکنان آن ارتباط موثر وجود داشته باشد.

وی تلاش در زمینه کسب دانش، تجربه و باورهای دینی را از مهمترین وظایف معلمان عنوان کرد و افزود: با توجه به نقش مدرسان در تربیت کارکنان و پرورش مدیران و روسای شعب آینده ، می بایست تجلیل از مقام معلم باید به عنوان یک فرهنگ در بانک نهادینه شود.

گفتنی است در پایان این مراسم هم از یونس احمدی، سعداله عزیز،  امید راست بین، علی اصغر زارعی، سیامک زمانی، آزاد کریم پور، بختیار اسعدی، کورش عزتی و امید ابراهیمی مدرسان دوره های آموزشی بانک تقدیر شد.

لازم بذکر است کارکنان مدیریت شعب استان کردستان به سبب ترویج و توسعه دانش در مدیریت استان ، لوحی را به جلال الدین سلیمی مدیر شعب و یکی از مدرسان دوره های آموزشی مدیریت، در روز بزرگداشت مقام معلم اهدای نمودند.

آخرین بروزرسانی 1398/2/23

مطالب مرتبط مطالب مرتبط