تازه های اخبار تازه های اخبار

در هفته معلم و با حضور در اداره کل آموزش و پرورش و دو مدرسه؛

سلیمی از جامعه فرهنگی استان کردستان تقدیر کرد

به مناسبت هفته بزرگداشت مقام معلم ، مدیر شعب بانک دراداره کل آموزش و پرورش استان کردستان و دو مدرسه با تجلیل از مقام شامخ معلم ، از جامعه فرهنگی استان کردستان تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب استان کردستان، جلال الدین سلیمی مدیر شعب استان کردستان در دیدار با مدیر کل آموزش و پرورش ضمن تبریک هفته گرامیداشت مقام معلم ، ز تلاش فرهنگیان معزز در راستای هدایت و ارشاد نسل جدید تقدیر و تجلیل نمود و گفت: دین مبین اسلامی معلمی را شغل انبیا می داند و در هیچ کدام از ادیان دیگر به اندازه دین اسلام معلمی را این گونه مورد ستایش قرار نداده است و این بزرگی و عظمت علم و دانش و استاد و معلم را می‌رساند.

سلیمی از تعامل و  همکاری بسیار ارزنده آموزش و پرورش استان طی دو سال گذشته  اشاره کرد و گفت: در دو سال گذشته با توجه به ارتباط اثر بخشی که با آموزش و پرورش داشتیم قریب به 24000 حساب قرض الحسنه ا برای دانش آموزان مراکز شبانه روزی افتتاح گردید که امیدواریم در سال جدید بتوانیم با گسترش همکاریهای متقابل، خدمات بانکی ارزنده ای را به فرهنگیان و دانش آموزان استان ارایه دهیم.

در ادامه این دیدار رشید قربانی مدیرکل آموزش‌ و پرورش استان، از حمایتهای بانک مسکن از جامعه فرهنگیان و دانش آموزان استان تقدیر کرد و گفت: هر ساله بانک مسکن در هفته معلم ، جامعه فرهنگی استان را مورد لطف و عنایت خود قرار می دهد که ابن موجب دلگرمی معلمان استان در توسعه علم و دانش و پرورش آینده سازان این مرزو بوم است.

وی همچنین از تلاشهای مدیریت و کارکنان شعب استان در جهت افتتاح حساب 24000 حساب برای دانش آموزان مراکز شبانه روزی در مدت در مدت زمانی بسیار کوتاه تشکر و قدردانی نمود .

کرد و افزود : افتتاح آن همه حساب برای دانش آموزان استان قابل تقدیر است و این نشان از روحیه همدلی و خدمت رسانی صادقانه کارکنان بانک مسکن دارد.

شایان ذکر است در پایان این نشست مدیرشعب استان کردستان با اهدای لوح و هدایایی به مدیران آموزش و پرورش استان از مقام شامخ معلم تجلیل نمود.

گفتنی است طی مراسم های جداگانه در دو مدرسه از مدارس سطح شهر سنندج، مدیر شعب استان به همراه مسیولین دوایر بازاریابی و ارتباطات مدیریت با حضور در این مراسم ها با اهدای لوح و هدایایی از جامعه فرهنگی و معلمان زحمت کش استان کردستان تجلیل و قدردانی نمود.

آخرین بروزرسانی 1398/2/23

مطالب مرتبط مطالب مرتبط