تازه های اخبار تازه های اخبار

مدیر شعب استان کردستان تاکید کرد :

« اهداف کارکنان باید با اهداف سازمان هماهنگ و همسو باشد»

ر راستای جذب منابع و ضرورت بازاریابی نشستی با حضور کلیه رؤسای دوایر و کارشناسان مدیریت و نیز رؤسای شعب سطح شهر سنندج در سالن کنفرانس مدیریت استان کردستان برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب بانک مسکن استان کردستان درابتدای جلسه ، مالمیر مدیر شعب استان با اشاره به وضعیت منابع مدیریت در پایان آذر و دی ماه سالجاری اظهار کرد : خروج منابع از شعب استان و نیازهای مشتریان به سپرده های بانکی یکی از دلایل کاهش سپرده ها بوده که باید کلیه همکاران با داشتن اطلاعات کافی از شرایط ویژه و جدید حساب سرمایه گذاری ممتاز و اطلاع رسانی به شرکت ها ، مؤسسات ، افراد توانمند حقیقی و حقوقی ، مشتریان هدف و ... آنان را برای افتتاح حساب ممتاز و یا افزایش موجودی جهت استفاده از مزایای خاص و ویژه حساب ترغیب نمایند .

وی در ادامه با اشاره به اقدام مؤثر بانک در راستای ایجاد تحرک در بخش مسکن ، تصریح نمود : افزایش توان مالی متقاضیان مسکن با ابزارهای در اختیار بانک و ایجاد خدمت جدید یک تفکر جدید و نو را در بانک مسکن تشکیل داده است که این امر توفیق بسیار مناسبی را برای بانک در این شرایط حساس و رقابتی فراهم خواهد نمود ، لذا باید تک تک همکاران از این پتانسیل در جهت جذب منابع تا پایان سال استفاده لازم را نمایند .

ایشان در ادامه با بیان این مطلب که « هدفهای کارکنان باید با اهداف سازمان هماهنگ و همسو باشد » از رؤسای دوایر و شعب خواست تا ابزارهای مناسب در جهت ایجاد تفکر سازمانی به جای تفکر فردی  ، کارکنان تحت پوشش خود را هر چه بیشتر به اهداف بانک نزدیک نموده و اهداف بانک را  جزو اولویتهای خود قرار دهند .

مدیر استان در ادامه به مانده های مشکوک الوصول بانک اشاره نمود و افزود ، با عنایت به تاکید مدیریت عالی بانک ، همکاران باید برنامه های مشخص و مستمری برای کاهش مطالبات مشکوک الوصول داشته باشند .

گفتنی است در ادامه جلسه احمدی معاون مدیریت نیز بر تلاش از سوی کلیه همکاران در جهت جذب منابع و وصول مطالبات معوق تاکید نمود و اظهار داشت : استفاده از تمام توان کارکنان در رسیدن به اهداف مدیریت جزو اولویتها و ضروریات است که این مهم با همدلی و همسو بودن کارکنان با برنامه های بانک می تواند به نتیجه مطلوب برسد ، لذا از حاضرین در جلسه خواست تا با دقت  بازاهای مورد نظر را بررسی نموده و با ابزار جدید و شرایط ویژه بانک به جذب منابع بپردازند .  

لازم به ذکر است در خاتمه کلیه رؤسای دوایر و شعب سطح شهر سنندج به مسایل و مطالب پیش رو پرداختند و برای رسیدن به هدفهای تعیین شده برنامه ها و مشکلات شعب را مطرح نمودند .

    

                                                                                                                         مدیر شعب استان کردستان

                                                                                                                                    رسول مالمیر

آخرین بروزرسانی 1394/4/24

مطالب مرتبط مطالب مرتبط