تازه های اخبار تازه های اخبار

مدیر شعب بانک مسکن استان کردستان :

« تکریم از آزادگان و جانبازان یک وظیفه همگانی است »

مراسم تجلیل از آزادگان و جانبازان گرانقدر مدیریت شعب بانک مسکن استان کردستان با حضور مدیر شعب استان ، معاون و سرپرست دفتر حراست در سالن کنفرانس مدیریت برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب استان در ابتدا رسول مالمیر مدیر شعب خطاب به حاضرین در جلسه گفت : آزادگان و جانبازان سر افراز ، اسناد زنده و افتخار آمیز هشت سال دفاع مقدس ملت ایران در برابر جبهه متحد دشمنان انقلاب و نظام بوده و ما خوشحالیم در کنار آزاد مردانی شجاع و دلیر در عرصه بانکداری مشغول خدمت به مردم عزیز ایران هستیم  .

مدیر شعب در ادامه با اشاره به این مطلب که تکریم از آزادگان و جانبازان یک وظیفه همگانی است ، افزود : حضور همیشگی و فعال این عزیزان نشانگر جانفشانی و از خود گذشتگی و ایثار این مردان آزاد در تمام عرصه های انقلاب شکوهمند می باشد لذا ارج نهادن به آرمانها و ارزش های آنان در تمام مقاطع زمانی وظیفه تک تک ملت ایران است .

گفتنی است در ادامه جلسه ناصر احمدی معاون مدیر شعب استان نیز اظهار داشت : آنچه باعث افتخار و عزت ایران اسلامی است زنده نگه داشتن فرهنگ ایثار و شهادت برای استفاده آیندگان از این فرهنگ ناب اسلامی است و در این راه تجلیل از جانبازان و آزادگان در ادارات دولتی کاری بس شایسته و ارزشمند می باشد .

معاون مدیر شعب استان در ادامه با اشاره به سخن تاریخی بنیان گذار انقلاب اسلامی امام «ره» درباره آزادگان که فرمدند : شما موجب عزت اسلام و مسلمین و مردم ایران در دنیا گشته اید ، شما تاریخ را با عظمت و معنویت خود ، زرین و افتخار آمیز کرده اید بیان کرد : حقیر افتخار حضور در جبهه های حق علیه باطل را داشته ام اما خداوند لیاقت شهادت و جانبازی را به من اعطا نکرد اما از نزدیک رشادت ها و ایثارگریهای این مردان دلیر در مقابله با ظالمان تاریخ را دیدم که تا آخرین قطره خون خود برای اسلام و ایران عزیز عظمت و غرور آفریدند ، لذا بر آحاد مردم واجب و ضروری است که به آرمانها و شجاعت آنان احترام گذاشته و آنان را الگوی مناسبی برای زندگی خود قرار دهند .

شایان ذکر است در ادامه همکاران آزاده و بازنشسته نیز از برنامه های مدیریت استان که همواره پشتیبان و یاور همکاران آزاده ، ایثارگر و جانباز بوده تقدیر و تشکر نمودند و به بیان خاطرات هشت سال دفاع مقدس پرداختند . لازم به ذکر است در پایان نیز هدایایی به رسم یاد بود به آزادگان و جانبازان عزیز از طرف مدیریت استان اهدای گردید .

آخرین بروزرسانی 1394/4/24

مطالب مرتبط مطالب مرتبط