تازه های اخبار تازه های اخبار

رسول مالمیر مدیر شعب استان کردستان

رسول مالمیر مدیر شعب استان کردستان به همراه مدیر بنیاد شهید شهرستان سنندج و جمعی از کارکنان مدیریت به مناسبت هفته گرامیداشت دفاع مقدس و به منظور زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای جنگ تحمیلی از خانواده محترم شهداء دیدار نمودند
به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب استان کردستان در ابتدا نجفی مسئول بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان سنندج ضمن معرفی خدمات شایسته شهید اسماعیل احمدی نوره در طول هشت سال دفاع مقدس بیان کرد : مسئولان استان باید با ارائه و معرفی خدمات بیشتر و بهتر به مردم ، دّین خود را به شهداء اداء نموده و تنها در این صورت است که می توان یاد و خاطره شهداء و ایثارگری های مردان خدا را زنده نگه داشت .
گفتنی است در ادامه این دیدار رسول مالمیر مدیر شعب استان نیز با تبریک هفته دفاع مقدس به بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران و نایب بر حق ایشان و نیز خانواده های معزم شهداء گفت : شهداء حامیان اصلی انقلاب هستند و این وظیفه ماست که ارزش ها و یاد و خاطره آنها را ثبت و ضبط کنیم و به نسلهای آینده انتقال دهیم .
وی در ادامه با اشاره به سخن تاریخی امام «ره» که شهداء چشم و چراغ این انقلاب هستند اظهار داشت : عزت و اقتدار مسئولین و مردم در گرو ارج نهادن به خون شهدای عزیز و امانتداری پیام مقدس آنها و ترویج فرهنگ ایثار بین جوانان است .
گفتنی است در ادامه این دیدار همسر شهید احمدی نوره گفت : زنان در به ثمر رسیدن این انقلاب و تداوم آن و همچنین در جنگ تحمیلی و حفظ ارزشهای دفاع مقدس پس از شهادت عزیزانشان نقش بسیار مهمی را ایفا نموده اند .
شایان ذکر است در ادامه از خانواده همکار محمد زند سلیمی برادر شهید ابراهیم زند سلیمی نیز دیدار بعمل آمد و مدیر شعب استان و حاضرین با نثار فاتحه به روح پاک شهدای جنگ تحمیلی از تلاشهای آنان تقدیر نموده و یاد و خاطره هشت سال دفاع مقدس را گرامی داشتند ./
آخرین بروزرسانی 1394/4/29

مطالب مرتبط مطالب مرتبط