تازه های اخبار تازه های اخبار

آخرین جلسه مدیریت کردستان درسال89

آخرین نشست مدیریت وروسای دوایروشعب استان کردستان درسال 1389برگزارشد

« آخرین نشست مدیریت و رؤسای دوایر و شعب استان کردستان در سال 89 برگزار شد »

گردهمایی مدیریت شعب استان کردستان با حضور مسوولین و رؤسای دوایر وکارشناسان مدیریت و رؤسای شعب استان کردستان جهت تشریح برنامه ها و رویکرد و فعالیتهای بانک در شش ماهه آخر سال 1389در مورخه 23 /12/89 در سالن اجتماعات و کنفرانس شعبه کشاورز سنندج برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب استان درابتدا سید اصغر حسینی مدیر شعب استان با نثار درود به روح شهدای انقلاب و امام « ره » و آرزوی سلامتی برای رهبر فرزانه و مراد عاشقان ، پیشاپیش فرا رسیدن سال 1390را به همکاران تبریک گفتند. در ادامه با ارایه مطالب و گزارش کاملی از نحوه عملکرد مدیریت در سال همت مضاعف و کار مضاعف از تلاش و زحمات کلیه همکاران در سال جاری تقدیر و قدر دانی نموده و اظهار داشتند پرداخت تسهیلات مسکن مهر و سایر تسهیلات تکلیفی باعث شده که بانک مسکن پر رنگ تر در جامعه حضور داشته باشد که این امر باعث ازدحام کاری و استرس در شعب شده لذا اگر بخواهیم همکاران صف و ستاد سلامت روحی و روان سالمی داشته باشند بایستی بستری آسوده و آرامش خیال همکاران را فراهم نماییم .مدیر شعب استان در ادامه از برنامه های سال جدید بانک را تشریح نمودند و اظهار داشتند : با تمهیدات اندیشیده شده توسط مدیران ارشد بانک در بخشهای مختلف باید روشها و شیوه را تغییر دهیم و با نو آوری و ابتکار راههای جدیدی برای رسیدن به اهداف بکار ببندیم .
حسینی همچنین با اشاره به سیاستهای تسهیلاتی سال آتی بانک ابراز امیدواری کرد و افزود : هدف گذاری سال 90 جذب 30 درصد سپرده میباشد و همکاران شعب باید بر اساس این هدف گذاری برنامه های آتی خود را پی ریزی نموده و برای دستیابی به این مهم از تمام پتانسیلهای بالقوه ی همکاران استفاده نمایند .ایشان در ادامه جلسه به کرامتهای انسانی اشاره نمود و گفت : پرسنل شرکتی از همکاران صدیق و زحمتکش بانک می باشند و حفظ کرامت و شخصیت آنان در جهت خدمت صادقانه به همکاران راخواستار شد .
همچنین در ادامه جلسه مدیر شعب با اشاره به حساس بودن روزهای پایان سال در ارایه خدمات به هموطنان گرانقدر اظهار داشت : با توجه به تعطیلات نوروزی و مسافرت هموطنان به استان کردستان خصوصاً شهرهای مرزی خواستار ارایه خدمات مطلوب از سوی کلیه شعب استان شد ،ایشان یکی از وظایف مهم را رسیدگی به دستگاههای ATM برشمرد و افزود : ضروری است رؤسای شعب توجه ویژه ای در خصوص ارایه سرویس دستگاههای ATM اعمال نمایند .

 

ایشان در پایان سخنانشان ضمن قرایت تقدیر نامه کتبی مدیر عامل محترم بانک از مدیریت و پرسنل بانک جذب منابع و پرداخت تسهیلات مسکن مهر از زحمات یکساله کلیه کارکنان که در ارتقای جایگاه استان در بین هشت مدیریت کشور تلاش و سعی وافر نموده اند قدر دانی نمود .
در ادامه جلسه رسول مالمیر معاون مدیریت استان با اشاره به تراز مالی سال اظهار داشت : آفت بیلان عجله است و از رؤسای شعب خواست تا با مطالعه دقیق بخشنامه ها و انتقال مطالب به کارکنان شعبه موارد و مشکلات احتمالی را بکاهند . معاون مدیریت همچنین با تاکید بر آموزش همکاران گفت : با توجه به استخدام نیروهای جدید در شبکه بانکی آموزش به موقع پرسنل جهت ارایه خدمات بهتر و مطلوب به مردم شریف استان ضرورت داشته و باید مورد توجه قرار بگیرد. ایشان همچنین اعطای پاداش به شعب را بر اساس تحقق اهداف تعین شده بر شمرد و افزود : فعالیت در بخشهای بازار یابی ، جذب منابع صفر درصدی ، وصول مطالبات ، تکریم ارباب رجوع ، حضور به موقع همکاران در کلاسهای آموزشی آیتمهایی هستند که در ارزشیابی همکاران ملاک عمل خواهد بود.
در ادامه جلسه  مسوول دفتر حراست مدیریت استان به تشریح وضعیت عملکرد شعب در خصوص موارد حراستی ، حفاظتی ، نصب دوربین ، بازدید شعب بعد از ساعات اداری پرداخت و گفت : رؤسای شعب با دقت نظر و هوشیاری عمل باید موجبات آرامش جسمی و روحی مشتریان و همکاران را فراهم نموده و با کنترل موارد ایمنی بستر مناسبی جهت ارایه خدمات بانک بوجود آورند .
در ادامه جلسه رؤسای دوایر مدیریت ضمن تبریک پیشاپیش سال نو ، در مورد مشکلات و اخذ تصمیمات و برنامه های مدیریت مطالبی را ارایه نمودند .
مدیریت شعب استان کردستان


گفتنی است در پایان جلسه از آقایان پرویز حاتمی رییس شعبه مرکزی سنندج ، حمید شریف پور رییس شعبه بهاران ،صالح نیلی رییس شعبه کامیاران ،بهروز فکری رییس شعبه فخر رازی سقز ، حسن شریفی سقزی رییس شعبه انقلاب ، شاهرخ حسین زاده رییس شعبه سعدی سنندج و حبیب اله رفیع پور رییس شعبه بازار بیجار بعنوان شعب برتر و موفق در بخشهای بازار یابی و تحقق اهداف تعیین شده بانک قدر دانی شد و از طرف مدیریت لوح تقدیر و هدایایی به آنان اهدا گردید .

آخرین بروزرسانی 1394/4/30

مطالب مرتبط مطالب مرتبط