تازه های اخبار تازه های اخبار

مدیـر شعـب استـان در جمع کارکنان انتظامات

آرامش و امنيت مشتريان و كاركنان بانك مرهون تلاش کارکنان انتظامات مي باشد

اولین نشست کارکنان انتظامات با مسئولین مدیریت با حضور مدير ، معاون اجرائی ، مسئول دفتر حراست در محل سالن اجتماعات مديريت استان برگزار شد .

به گزارش روابط عمومي مديريت شعب بانك مسكن استان، در این جلسه جلال الدين سليمي مدير شعب استان كردستان، کارگنان انتظامات را حافظ مال و جان کارکنان و مشتریان و اموال بانک معرفی نمودند و با تاکید بر با هوشياري و سرعت عمل و واكنش هاي به موقع کارکنان این حوزه گفت : آرامش و امنيت مشتريان و كاركنان بانك مرهون تلاش شما همکاران مي باشد لذا می بایست با تلاش و هوشیاری بیشتر در تحقق این امر مهم گام بردارید .

سليمي در ادامه احسان بردار را به عنوان سرپرست دفتر حراست معرفی نمود و ابراز داشت: ایشان از کارکنان صادق و دلسوز مدیریت هستند که امیدواریم با همراهی و همکاری شما با ایشان شاهد تحقق اهداف نظام و بانک در سطح استان باشیم.

وي ضمن تأكيد بر مشتري مداري و تكريم ارباب رجوع، همكاران انتظامات را جزو نفرات اول در برخورد با مشتريان برشمرد و اظهار داشت  : مشتريان كه وارد بانك مي شوند در اولین گام با پرسنل انتظامات روبه رو شده و برخورد مناسب و صميمي از طرف شما، ذهنيت مناسبي را در آنها نسبت به بانك ايجاد مي كند، بنابراين صبر و متانت همكاران انتظامات باعث ايجاد حس مطلوب و روحيه مناسب در مشتريان و ساير همكاران مي شود .

مدیر شعب کردستان موفقیت استان در کسب رتبه دوم ارزیابی عملکرد را حاصل تلاش و زحمت تمامی کارکنان استان بیان کرد و تصریح نمود: موفقیت کنونی مدیریت حاصل زحمات تمامی کارکنان می باشد و شما همکاران انتظامات با تامین آرامش و امنیت برای کارکنان و مشتریان نقش بسیار مهمی در تحقق و کسب این جایگاه دارید.

سلیمی  به بهسازي آسايشگاه و كيوسك نگهبانان، اشار کرد و گفت: بهسازی و  ایجاد آسالیشگاه کارکنان انتظامات در در اولویت برنامه های مدیریت در بازسازی ساختمان مدیریت بود که خوشبختانه این امر در سال گذشته محقق شد و اکنون بهترین امکانات با فضایی مناسب و درخورشان کارکنان انتظامات در مدیریت فراهم شده است.

در ادامه این جلسه یونس احمدی معاون مالی و فناوری مدیریت به خلق انسان بر اساس نظم و ترکیب خاص اشاره کرد و گفت  : اعضای بدن انسان براساس نظم و ظرافت خاصی آفریده شده است بطوریکه چشم به عنوان حساس ترین و دقیق ترین عضو بدن توسط ابرو، مژه و پلک محافظت می شود و در واقع کارکنان  انتظامات ،چشم بینای بانک هستند.

وی دلسوزی در کار و  حساس بودن شغل انتظامات را به عنوان مولفه های اصلی یک همکار انتظامان بیان کرد و افزود:  امين، قابل اعتماد بودن، تيز بيني و خويشتنداري در مواقع حساس را از ويژگي هاي پرسنل انتظامات استان است و بدون شك تأمين امنيت كاركنان و مشتريان و نيز انجام مأموريت هاي پولرساني در سطح شهر سنندج و شهرهاي تابعه استان و همچنين كنترل و نظارت بر ورود و خروج كاركنان و خروج و ورود كالا و يا بسياري از امورات روزانه بيانگر اهميت و ضرورت اين پست مهم و اساسي مي باشد كه خوشبختانه همكاران استان با دارا بودن شايستگي هاي خاص خود توانسته اند نقش مهمي را در رفع آسيب ها و تهديدات احتمالي را ايفا  نمايند .

همچنین در این نشست احسان بردبار سرپرست دفتر حراست نيز به ارائه گزارش كاملي از عملكرد حوزه حراست استان پرداخت و آمادگي اين پرسنل با توجه به انگيزه و پتانسيل بالاي آنان در ساير قسمتهاي بانك را اعلام نمود .

وي ضمن قدرداني از مدير استان، در جهت حمایت از کارکنان انتظامات و دفتر حراست افزود  : بي شك حمايت هاي همه جانبه و به موقع مسئولين مديريت از همكاران، علي الخصوص از كادر انتظامات انگيزه آنان را در انجام به موقع وظايف دوچندان نموده است .

شايان ذكر است در ادامه همكاران نگهبان نيز به بيان نظرات و بحث و تبادل نظر درخصوص مشکلات و پیشنهادات خود در جهت ارتقای سطح ایمنی شعب پرداختند .

آخرین بروزرسانی 1399/6/22

مطالب مرتبط مطالب مرتبط