تازه های اخبار تازه های اخبار

مدیـر شعـب استـان در جمع کارکنان انتظامات

آرامش و امنیت مشتریان و کارکنان بانک مرهون تلاش کارکنان انتظامات می باشد

اولین نشست کارکنان انتظامات با مسیولین مدیریت با حضور مدیر ، معاون اجرایی ، مسیول دفتر حراست در محل سالن اجتماعات مدیریت استان برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب بانک مسکن استان، در این جلسه جلال الدین سلیمی مدیر شعب استان کردستان، کارگنان انتظامات را حافظ مال و جان کارکنان و مشتریان و اموال بانک معرفی نمودند و با تاکید بر با هوشیاری و سرعت عمل و واکنش های به موقع کارکنان این حوزه گفت : آرامش و امنیت مشتریان و کارکنان بانک مرهون تلاش شما همکاران می باشد لذا می بایست با تلاش و هوشیاری بیشتر در تحقق این امر مهم گام بردارید .

سلیمی در ادامه احسان بردار را به عنوان سرپرست دفتر حراست معرفی نمود و ابراز داشت: ایشان از کارکنان صادق و دلسوز مدیریت هستند که امیدواریم با همراهی و همکاری شما با ایشان شاهد تحقق اهداف نظام و بانک در سطح استان باشیم.

وی ضمن تاکید بر مشتری مداری و تکریم ارباب رجوع، همکاران انتظامات را جزو نفرات اول در برخورد با مشتریان برشمرد و اظهار داشت  : مشتریان که وارد بانک می شوند در اولین گام با پرسنل انتظامات روبه رو شده و برخورد مناسب و صمیمی از طرف شما، ذهنیت مناسبی را در آنها نسبت به بانک ایجاد می کند، بنابراین صبر و متانت همکاران انتظامات باعث ایجاد حس مطلوب و روحیه مناسب در مشتریان و سایر همکاران می شود .

مدیر شعب کردستان موفقیت استان در کسب رتبه دوم ارزیابی عملکرد را حاصل تلاش و زحمت تمامی کارکنان استان بیان کرد و تصریح نمود: موفقیت کنونی مدیریت حاصل زحمات تمامی کارکنان می باشد و شما همکاران انتظامات با تامین آرامش و امنیت برای کارکنان و مشتریان نقش بسیار مهمی در تحقق و کسب این جایگاه دارید.

سلیمی  به بهسازی آسایشگاه و کیوسک نگهبانان، اشار کرد و گفت: بهسازی و  ایجاد آسالیشگاه کارکنان انتظامات در در اولویت برنامه های مدیریت در بازسازی ساختمان مدیریت بود که خوشبختانه این امر در سال گذشته محقق شد و اکنون بهترین امکانات با فضایی مناسب و درخورشان کارکنان انتظامات در مدیریت فراهم شده است.

در ادامه این جلسه یونس احمدی معاون مالی و فناوری مدیریت به خلق انسان بر اساس نظم و ترکیب خاص اشاره کرد و گفت  : اعضای بدن انسان براساس نظم و ظرافت خاصی آفریده شده است بطوریکه چشم به عنوان حساس ترین و دقیق ترین عضو بدن توسط ابرو، مژه و پلک محافظت می شود و در واقع کارکنان  انتظامات ،چشم بینای بانک هستند.

وی دلسوزی در کار و  حساس بودن شغل انتظامات را به عنوان مولفه های اصلی یک همکار انتظامان بیان کرد و افزود:  امین، قابل اعتماد بودن، تیز بینی و خویشتنداری در مواقع حساس را از ویژگی های پرسنل انتظامات استان است و بدون شک تامین امنیت کارکنان و مشتریان و نیز انجام ماموریت های پولرسانی در سطح شهر سنندج و شهرهای تابعه استان و همچنین کنترل و نظارت بر ورود و خروج کارکنان و خروج و ورود کالا و یا بسیاری از امورات روزانه بیانگر اهمیت و ضرورت این پست مهم و اساسی می باشد که خوشبختانه همکاران استان با دارا بودن شایستگی های خاص خود توانسته اند نقش مهمی را در رفع آسیب ها و تهدیدات احتمالی را ایفا  نمایند .

همچنین در این نشست احسان بردبار سرپرست دفتر حراست نیز به ارایه گزارش کاملی از عملکرد حوزه حراست استان پرداخت و آمادگی این پرسنل با توجه به انگیزه و پتانسیل بالای آنان در سایر قسمتهای بانک را اعلام نمود .

وی ضمن قدردانی از مدیر استان، در جهت حمایت از کارکنان انتظامات و دفتر حراست افزود  : بی شک حمایت های همه جانبه و به موقع مسیولین مدیریت از همکاران، علی الخصوص از کادر انتظامات انگیزه آنان را در انجام به موقع وظایف دوچندان نموده است .

شایان ذکر است در ادامه همکاران نگهبان نیز به بیان نظرات و بحث و تبادل نظر درخصوص مشکلات و پیشنهادات خود در جهت ارتقای سطح ایمنی شعب پرداختند .

آخرین بروزرسانی 1399/12/18

مطالب مرتبط مطالب مرتبط