تازه های اخبار تازه های اخبار

مدیـر شعـب استـان در جمع کارکنان انتظامات :

آمادگی جسمانی بالا، سرعت و دانش لازمه کادر انتظامات است

اولین نشست کارکنان انتظامات با مسئولین مدیریت با حضور مدير ، معاونین و رییس دفتر حراست در محل سالن اجتماعات مديريت استان برگزار شد و سلیمی آمادگی جسمانی بالا، سرعت و دانش را لازمه کادر انتظامات عنوان کرد.

 به گزارش روابط عمومي مديريت شعب بانك مسكن استان، در این جلسه جلال الدين سليمي مدير شعب استان كردستان، وظايف نگهبانان در بانك را بسیار حایز اهمیت عنوان کرد و بر هوشياري و سرعت عمل و واكنش هاي به موقع کارکنان انتظامات تاکید کرد و گفت: آمادگی جسمانی بالا، سرعت و دانش لازمه کادر انتظامات است.

 وي ضمن تأكيد بر مشتري مداري و تكريم ارباب رجوع، همكاران انتظامات را جزو نفرات اول در برخورد با مشتريان برشمرد و اظهار داشت  : مشتريان كه وارد بانك مي شوند در اولین گام با پرسنل انتظامات روبه رو شده و برخورد مناسب و صميمي از طرف شما، ذهنيت مناسبي را در آنها نسبت به بانك ايجاد مي كند، بنابراين صبر و متانت همكاران انتظامات باعث ايجاد حس مطلوب و روحيه مناسب در مشتريان و ساير همكاران مي شود .

وی كار پرسنل انتظامات را كار بسيار با اهميت و بزرگي است دانست و افزود: کارکنان انتظامات می بایست ضمن كنترل تمامي حركات و رفت و آمدها ، با ارباب رجوع برخورد مناسبي داشته و  با رعايت نظم و انضباط اداري، حسن رفتار و اخلاق نیک، الگوي ساير همكاران شوند .

 سليمي در ادامه احسان بردار را به عنوان رییس دفتر حراست مدیریت معرفی نمود و ابراز داشت: ایشان از کارکنان صادق و دلسوز مدیریت هستند که امیدواریم با همراهی و همکاری شما با ایشان شاهد تحقق اهداف نظام و بانک در سطح استان باشیم.

مدیر شعب کردستان موفقیت استان در کسب رتبه دوم ارزیابی عملکرد را حاصل تلاش و زحمت تمامی کارکنان استان بیان کرد و تصریح نمود: موفقیت کنونی مدیریت حاصل زحمات تمامی کارکنان می باشد و شما همکاران انتظامات با تامین آرامش و امنیت برای کارکنان و مشتریان نقش بسیار مهمی در تحقق و کسب این جایگاه دارید.

در ادامه این جلسه یونس احمدی معاون مدیریت به خلق انسان بر اساس نظم و ترکیب خاص اشاره کرد و گفت : اعضای بدن انسان براساس نظم و ظرافت خاصی آفریده شده است بطوریکه چشم به عنوان حساس ترین و دقیق ترین عضو بدن توسط ابرو، مژه و پلک محافظت می شود و در واقع کارکنان  انتظامات ،چشم بینای بانک هستند.

وی دلسوزی در کار و  حساس بودن شغل انتظامات را به عنوان مولفه های اصلی یک همکار انتظامان بیان کرد و افزود:  امين، قابل اعتماد بودن، تيز بيني و خويشتنداري در مواقع حساس را از ويژگي هاي پرسنل انتظامات استان است و بدون شك تأمين امنيت كاركنان و مشتريان و نيز انجام مأموريت هاي پولرساني در سطح شهر سنندج و شهرهاي تابعه استان و همچنين كنترل و نظارت بر ورود و خروج كاركنان و خروج و ورود كالا و يا بسياري از امورات روزانه بيانگر اهميت و ضرورت اين پست مهم و اساسي مي باشد كه خوشبختانه همكاران استان با دارا بودن شايستگي هاي خاص خود توانسته اند نقش مهمي را در رفع آسيب ها و تهديدات احتمالي را ايفا  نمايند .

گفتني است در ادامه امید راست بین معاون مدیریت ضمن تبريك انتصاب احسان بردبار به سمت رییس دفتر حراست مدیریت گفت: خوشبختانه اين مديريت به لحاظ دارا بودن كاركنان صديق و تلاشگر در حوزه انتظامات، از نظر نیروی انسانی بسیار غنی است

راست بین در ادامه امين، قابل اعتماد بودن، تيز بيني و خويشتنداري در مواقع حساس را از ويژگي هاي پرسنل انتظامات استان برشمرد و افزود : بدون شك تأمين امنيت كاركنان و مشتريان و نيز انجام مأموريت هاي پولرساني در سطح شهر سنندج و شهرهاي تابعه استان و همچنين كنترل و نظارت بر ورود و خروج كاركنان و خروج و ورود كالا و يا بسياري از امورات روزانه بيانگر اهميت و ضرورت اين پست مهم و اساسي مي باشد كه خوشبختانه همكاران استان با دارا بودن شايستگي هاي خاص خود توانسته اند نقش مهمي را در رفع آسيب ها و تهديدات احتمالي را ايفا  نمايند .

همچنین در این نشست احسان بردبار رییس دفتر حراست نيز به ارائه گزارش كاملي از عملكرد حوزه حراست استان پرداخت و آمادگي اين پرسنل با توجه به انگيزه و پتانسيل بالاي آنان در ساير قسمتهاي بانك را اعلام نمود .

وي ضمن قدرداني از مدير استان، در جهت حمایت از کارکنان انتظامات و دفتر حراست افزود  : بي شك حمايت هاي همه جانبه و به موقع مسئولين مديريت از همكاران، علي الخصوص از كادر انتظامات انگيزه آنان را در انجام به موقع وظايف دوچندان نموده است .

شايان ذكر است در ادامه همكاران نگهبان نيز به بيان نظرات و بحث و تبادل نظر درخصوص مشکلات و پیشنهادات خود در جهت ارتقای سطح ایمنی شعب پرداختند .

آخرین بروزرسانی 1399/12/16

مطالب مرتبط مطالب مرتبط