تازه های اخبار تازه های اخبار

سلیمی در همایش روسای شعب کردستان:

کسب رتبه ششم کشور مرهون زحمات و تلاشهای صادقانه کارکنان استان است

همایش روسای شعب استان کردستان با حضور مدیر، معاونین و روسای دوایر و شعب استان برگزار شد و مدیر شعب استان کسب رتبه ششم کشور مرهون زحمات و تلاشهای صادقانه کارکنان استان عنوان کرد.

به گزارش خبرنگار استانی پایگاه خبری بانک مسکن- هیبنا، این همایش که بصورت حضوری روسای شعب سنندج و حضور آنلاین روسای شعب شخرستانها برگزار شد جلال الدین سلیمی مدیر شعب استان با شاره به نتایج بدست آمده از بررسی عملکرد شعب در نیمه اول  98، تحقق اهداف را مرهون پی گیری مستمر و تلاش کارکنان دانست و گفت: با طراحی طرح ضیافت در وصول مطالبات و طرح تمهید در صدور ضمانت نامه و سایر بخشهای دیگر توانستیم اهداف را در بسیاری از بخشها محقق کنیم و با توجه به نتایج بدست آمده ، طرحهای انگیزشی و تشویقی را در نیمه دوم سال جاری نیز برای تحقق اهداف و حضور در رتبه های برتر کشور ادامه خواهیم داد.

سلیمی به تشریح همایش مداران ارشد بانک با مدیریتهای غرب کشور پرداخت و افزود: مدیرعامل بانک بر تلاش همه اجزای بانک در اجرای موفق طرح اقدام ملی به عنوان یکی از تکالیف مهم بانک مسکن تاکید کردند لذا همه ما می بایست آن را سر لوحه فعالیتهای خود در ستاد و شعب قرار بدهیم.

وی بر ارزیابی دوایر مدیریت توسط همکاران شعب تاکید کرد و ابراز داشت: یکی دیگر از تاکیدات دکتر شایان مدیر عامل بانک ارزیابی نیروای ستاد توسط کارکنان شعب است تا بتوانیم با شناسایی نقط ضعف در دوایر ستاد زمینه تحرک بیشتر و چابکسازی مدیریت را در همراهی شعب جهت تحقق اهداف بانک فراهم کنیم.

سلیمی همچنین هم سو بودن با اهداف و داشتن تفکر توسعه ای را ضامن موفقت سازمانی دانست و ابراز داشت: داشتن تفکر توسعه ایضامنرفعموانع و رشد و تحقق اهداف در هر سازمانی است چرا که در سخت ترین شرایط ممکن هم با وجود رقبای بسیار زیاد در شبکه بانکی با تفکر توسعه ای و طراحی ایده های خلاقانه نه تنها می توان مشکلات را برطرف نمود بلکه اهداف در تمامی بخشها نیز محقق می شود.

مدیر شعب کردستان از برگزاری جلسات ماهانه ارزیابی عملکرد در مدیریت خبر داد و بیان نمود: در سال جاری نیز جلسات ارزیابی عملکرد را همانند سال گذشته به صورت ماهانه برگزار کردیم که خود عامل موفقیت برای همراهی با شعب و تحقق اهداف بانک داشت.

گفتنی است در ادامه این جلسه یونس احمدی معاون مدیریت به تشریح وضعیت شعب در پایان دی ماه پرداخت و گفت: در پایان دی ماه خوشبختانه 17 شعبه استان در منطقه سبز قراردارند که لازم است با برنامه ریزی و پی گیری مداوم و هفتگی شاخصها با مسئولین و دوایر مدیریت، ضمن حفظ جایگاه کنونی زمینه ارتقای استان را در رتبه های برتر فراهم سازیم.

وی رقابت شعب در سطح کشور را بسیار تنگاتنگ توصیف کرد و افزود: امسال رقابت در سطح شعب استان بقدری نزدیک است که میانگین کشور با بالای 800 امتیاز رسیده و این نشان از تلاش بسیار زیاد شعب در تحقق اهداف دارد و لازم است شعب استان فقط به تحقق اهداف فکر نکنند بلکه به اهدافی بالاتر از اهداف تعیین شده فکر و برنامه ریزی کنند.

لازم بذکر است امید راست بین معاون مدیریت استان نیز بر همدلی و همکاری کارکنان ستاد و صف تاکید کرد و گفت: با توجه به نگاه ارزشمند مدیران بنک به نیروهای بومی و انتصاب بنده بعنوان معاون مدیریت، امیدواریم در راستای تقویت هر چه بیشتر این دیدگاه و نشان دادن توانایی نیروهای توانمند استان، زمینه تحقق اهداف و حضور در جمع بانکهای برتر شبکه بانکی استان را فراهم سازیم.

گفتنی است در ادامه این مراسم روسای شعب استان دیدگاهها ونظرات خود را در جهت رفع مشکلات و ارائه راهکارهای جدید برای موفقیت در شاخصای ارزیابی عملکرد با مدیران استان بصورت پرسش و پاسخ به تبادل گذاشتند.

آخرین بروزرسانی 1399/12/16

مطالب مرتبط مطالب مرتبط