تازه های اخبار تازه های اخبار

رییس حوزه نظام وظیفه کردستان:

بانک مسکن یک بانک تمام عیار و مردمی است

در راستای ایجاد تعاملات ، همکاری و مراودات مالی، مدیریت شعب استان کردستان با حوزه نظام وظیفه نیروی انتظامی کردستان تفاهم نامه همکاری امضاء کرد و سرهنگ مجیدی رییس این حوزه بانک مسکن را یک بانک مردمی خطاب کرد.

به گزارش خبرنگار استانی پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا: جلال الدین سلیمی مدیر شعب استان کردستان هدف از انعقاد این تفاهم نامه را تمرکز منابع مالی در اختیار نیروی انتظامی عنوانکرد و گفت: با انعقاد این تفاهم نامه، بانک خدمات مالی را بصورت ویژه به حوزه نظام وظیفه و پرسنل تحت پوشش ارائه می دهد و حوزه نیز منابع در اختیار خود را در بانک مسکن متمرکز می نماید.

سلیمی در ادامه به عضویت حوزه نظام وظیفه در پویش «چگونه خانه دارشویم؟ » اشاره کرد و ابراز داشت: یکی از بندهای مهم این تفاهم نامه ، اعطای تسهیلات خصوصا در بخش مسکن بر طبق دستورالعملهای بانک است که حوزه نظام وظیفه با عضویت در پویش«چگونه خانه دارشویم؟ » ، با برپایی میز خدمت در محل حوزه نظام وظیفه کلیه تسهیلات در قالب این پویش به پرسنل حوزه معرفی خواهد است.

وی همچنین معرفی حسابهای آتیه طلایی 3 و جوانان را از مهمترین محصولات بانک در معرفی به پرسنل حوزه معرفی کرد و افزود: در کنار بهره مندی پرسنل و خانواده آنها از حسابهای آتیه طلایی3 و جوانان، حوزه نظام وظیفه کلیه ضمانتنامه های مشمولین متقاضی خروج از کشور را در بانک مسکن صادر خواهد نمود.

در ادامه سرهنگ مجیدی رییس حوزه نظام وظیفه سنندج از انعقاد تفاهم نامه با بانک مسکن ابراز خوشحالی کرد و گفت: بانک مسکن یک بانک تمام عیار و مردمی است و پرسنل حوزه نظام وظیفه می توانند با انعقاد این تفاهم نامه از تسهیلات بانک مسکن در جهت تامین سرپناه خود اقدام نمایند.

وی همچنین بر گسترش تعاملات و تمرکز منابع مالی در اختیار حوزه و افتتاح حساب برای پرسنل در بانک مسکن تاکید کرد و تصریح نمود:حوزه نظام وظیه آماده هرگونه همکاری مالی با بانک مسکن بر طبق  مفاد تفاهم نامه است.

گفتنی است به منظور ایجاد هماهنگی، تعامل و نظارت برحسن اجرای مفاد این تفاهم نامه، کمیته ای مرکب از نمایندگان طرفین تشکیل می شود. این کمیته ظرف مدت یک ماه از ثبت تفاهم نامه، نسبت به پیگیری و اجرایی نمودن مفاد تفاهم نامه اقدام خواهد كرد.

آخرین بروزرسانی 1399/12/16

مطالب مرتبط مطالب مرتبط