تازه های اخبار تازه های اخبار

سلیمی در نشست خبری با اصحاب رسانه؛

طرح مهراندیش ، فرصتی استثنایی برای حمایت از بدهکاران بانک مسکن بویژه در ایام کرونا

مدیر شعب بانک مسکن استان کردستان طی نشست خبری با حضور رسانه های استان جزئیات اجرای طرح مهراندیش ویژه بخشودگی جرائم مطالبات تسهیلات غیر جاری در حمایت از بدهکاران خصوصا در ایام شیوع بیماری کرونا را تشریح نمود.

به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب استان کردستان، جلال الدین سلیمی مدیر شعب استان کردستان با تشریح جزئیات کامل طرح های جهت حمایت از بدهکاران بانکی گفت: هیئت مدیره محترم بانک مسکن در راستای حمایت از مشتريان داراي اقساط غير جاري بالاخص با در نظر گرفتن شرايط اقتصادي و شیوع بیماری کرونا با بخشودگی کامل جرائم در قالب با طرح مهراندیش تا پایان اسفند ماه 99 موافقت نموده است.

سلیمی در تشریح طرح مهراندیش گفت: در طرح مهراندیش بانک مسکن، چنانچه مشتريان داراي اقساط غير جاري نسبت به تسویه نقدی مطالبات معوق خود نمایند ، 6 درصد خالص جرائم تسهیلات آنها بخشوده می شود و لازم است با توجه به اینکه این طرح برای انواع قرارداهای تسهیلاتی بانک مسکن از جمله فروش اقساطی و مشارکت مدنی متفاوت است مشتریان جهت کسب اطلاعات بیشتر به شعب بانک مسکن مراجعه نمایند.

وی همچنین به پرداخت غیر حضوری اقساط توسط مشتریان و مشمولیت آنها در این طرح اشاره کرد و افزود: با توجه به شیوع بیماری کرونا تمامی مشتریانی که با پرداخت غیر حضوری از طریق درگاههای بانک مسکن از جمله پايانه هاي خود پرداز، خود دريافت، اينترنت بانك و همراه بانك ، اقساط معوقه خود را پرداخت می نمایند مشمول این طرح خواهند بود.

مدیر شعب کردستان به بیان دیگر ویژگیهای طرح مهراندیش پرداخت و افزود: طرح مهر اندیش فرصتی استثنایی برای حمایت از بدهکاران بانک مسکن خصوصا در ایام کروناست و بدهکاران مشمول این طرح همچنین می توانند از امتیازات و شرایطی همچون  تغيير نام مديون بدون واريز درصدي از مانده بدهی و از امكان تقسيط مطالبات ناشي از تسهيلات مضاربه و اموال سرمايه اي برخوردار خواهند شد.
گفتنی است سلیمی در پایان تاکید کرد که بدهکاران حقیقی و حقوقی مشمول این طرح ، برای اطلاعات بیشتر می توانند حتما به شعب بانک مسکن مراجعه کنند.

آخرین بروزرسانی 1399/12/16

مطالب مرتبط مطالب مرتبط