تازه های اخبار تازه های اخبار

نماینده ولی فقیه در کردستان:

از عملکرد بانک مسکن در توسعه بخش مسکن کردستان تقدیر کرد

نماینده سابق ولی فقیه در استان کردستان با اهدای لوحی از عملکرد بانک مسکن استان کردستان در توسعه بخش مسکن در کردستان و تامین مسکن نیازمندان و محرومین استان خصوصا بازسازی مناطق سیل و زلزله زده تقدیر کرد.

به گزارش خبرنگار استانی پایگاه خبری بانک مسکن - هیبنا : آیت اله شاهرودی نماینده سابق ولی فقیه در استان کردستان در جلسه تودیع و معارفه خود اظهار داشت: ۱۰ سال خدمت در کردستان از بهترین سال‌های عمرم بود که به خاطر این سال‌های لذت بخش قدردان مردم کردستان هستم.

وی از رهبر معظم انقلاب هم به خاطر اعتماد ۱۰ ساله تقدیر کرد و افزود: همراهی و همنشینی مردم کردستان نعمت بزرگی بود و حالا هم بار سنگین مسوولیت را با ابراز رضایت رهبر معظم انقلاب از عملکرد ۱۰ ساله به نماینده بعدی محول می‌کنم.

آیت الله حسینی شاهرودی با بیان اینکه صفا و وفاداری مردم کردستان زبانزد است، اضافه کرد: این صفا و وفا را با تمام وجود درک کرده و در این استان لحظه‌ای احساس غربت نکرده و نمی‌کنم و از این مردم به غیر از مهربانی خوبی و بزرگی چیزی ندیده‌ام.

آیت اله شاهرودی با اشاره به اینکه تمام تلاش خود را معطوف به ایجاد آرامش در جامعه کرده بود، افزود: این آرامش در ابعاد امنیتی و اجتماعی و برای همه اقشار انجام شد و مسوولان هم کار و تلاش بسیاری کردند و امنیت کنونی در سایه تفکر جمعی حاصل شده است.

همچنین نماینده سابق ولی فقیه در پایان دوره خدمت خود در کردستان از دستگاههای اجرایی استان که بیشترین همکاری را در جهت توسعه استان کردستان داشته اند قدردانی و با ارسال لوحی از عملکرد بانک مسکن در توسعه بخش مسکن در کردستان وتامین مسکن نیازمندان و محرومین خصوصا بازسازی مناطق سیل و زلزله زده استان تقدیر کرد.

آخرین بروزرسانی 1399/12/18

مطالب مرتبط مطالب مرتبط