تازه های اخبار تازه های اخبار

در اولین روز های کاری سال1400:

سیاستهای اعتباری و برنامه های مدیریت در تحقق اهداف 1400 تشریح شد

اولین جلسه مدیر، معاونین و روسای دوایر مدیریت کردستان برای تشرح سیاستهای اعتباری و تدوین طرحهای و برنامه های مدیریت برای تحقق اهداف سال 1400 در سالن اجتماعات مدیریت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب استان کردستان، در این جلسه جلال الدین سلیمی مدیر شعب استان به تشریح عملکرد مدیریت در سال99 ، پرداخت و گفت: با طراحی طرحهای خلاقانه در حوزه هایجذب منابع ، وصول مطالبات ، ضمانت نامه ، بانکداری الکترونیک و سایر بخشهای دیگر توانستیم با تلاش جانانه کارکنان شعب و همبستگی بسیار ستودنی ستاد و صف، اهداف را در بسیاری از حوزه های عملکردی محقق کنیم که می بایست این موفقیتها در 1400 با انگیزه و تلاش مضاعف در راستای ارتقای بانک در بین شبکه بانکی استان تداوم یابد.

سلیمی به اهداف تعیین شده مدیریت در سال 1400 اشاره کرد و افزود: موتور حرکتی مدیریت کردستان برای تحقق اهداف عملکردی بر مدار همبستگی کارکنان در آغازین روزهای سال برای تحقق اهداف به حرکت درآمده است که با توجه به ظرفیت استان و توان بسیار بالای کارکنان شعب و مدیریت، تحقق اهداف در حوزه های عملکردی حتمی است.

وی در ادامه بر تشکیل کارگروه ها و کمیته های عملکردی در حوزه های وصول مطالبات، جذب منابع، بانکداری الکترونیک و اعتباری و ارائه طرحهای انگیزشی و خلاقانه در سال 1400 تاکید کرد و ابراز داشت: با مشخص شدن اهداف شعب در حوزه های عملکردی، اعضای کمیته ارزیابی عملکرد مدیریت می بایست با ابلاغ طرحهای انگیزشی و خلاقانه به شعب، ضمن پیگیری مستمر اهداف با تشکیل جلسات حضوری و غیر حضوری با شعب ، همراه و یاور شعب برای تحقق اهداف بانک باشند.

مدیر شعب کردستان طرح اقدام ملی را محور اصلی فعالیتهای مدیریت در حوزه اعتباری عنوان کرد و تصریح نمود : همه ما می بایست با تمام توان در اجرای طرح اقدام ملی و تحقق اهداف بانک در این حوزه تلاش کنیم تا بتوانیم با همراهی و همکاری سایر دستگاههای استان زمینه خانه دار ساختن شهروندان کردستانی فراهم سازیم.

سلیمی همچنین در تشریح سایتهای اعتباری سال 1400 ابراز داشت: سیاستهای اعتباری سال1400 فرصتی استثنایی برای تحقق اهداف حوزه اعتباری خصوصا صدور ضمانتنامه و پرداخت تسهیلات از محل اوراق است که می بایست این سیاستها برای روسای شعب و کارکنان حوزه اعتباری تشریح و تفهیم گردد تا بتوانیم با تحقق اهدف این حوزه شاهد ارتقای سطح عملکردی بانک در پرداخت تسهیلات در بین شبکه بانکی استان باشیم.

لازم بذکر است در این جلسه یونس احمدی معاون مدیریت توضیحات مبسوطی را درخصوص اهداف تعیین شده مدیریت در حوزه های عملکردی و راهکارهای تحقق این اهداف و معرفی طرحهای انگیزشی و خلاقانه و برنامه کمیته ارزیابی عملکرد در تشکیل جلسات ماهانه ارائه داد.

همچنین امید راست بین معاون مدیریت در ادامه سیاستهای اعتباری بانک در سال 1400 را تشریح و بر توجه شعب به رعایت این سیاستها و بهره گیری از تمام ظرفیتها برای تحقق اهداف حوزه اعتباری تاکید کرد.

آخرین بروزرسانی 1400/2/25

مطالب مرتبط مطالب مرتبط