تازه های اخبار تازه های اخبار

سلیمی در مراسم بازنشستگی بخشی ابراهیمی:

صداقت، خوشرویی و رعایت سلسله مراتب اداری از ویزگیهای بارز بخشی ابراهیمی است

در مراسمی با حضور مدیر ، معاونین و رئیس دفتر حراست از سی سال خدمات صادقانه بخشی ابراهیمی همکار انتظامات تجلیل و قدردانی شد و سلیمی صداقت، خوشرویی و رعایت سلسله مراتب اداری را از ویزگیهای بارز بخشی ابراهیمی عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب استان کردستان: در این مراسم جلال الدین سلیمی مدیر شعب استان دوران بازنشستگی را فرصت خوبی برای دست یابی به آرامش و آسایش در کنار خانواده دانست و از خصوصیات بارز اخلاقی بخشی ابراهیمی به نیکی یاد کرد و افزود: صداقت، خوشرویی و رعایت سلسله مراتب اداری از ویزگیهای بارز بخشی ابراهیمی همکار بازنشسته می باشد.

سلیمی گفت : بخشی ابراهیمی از کارکنان پرتلاش و درستکار انتظامات هستند که بهترین روزهای عمر خود را در کمال صداقت و درستکاری در سنگر خدمتگزاری به مردم و بانک سپری کردند و برای تحقق اهداف عالیه بانک تلاش کردند . و اکنون در کمال صداقت و درستکاری به افتخار بازنشستگی نائل شدند.

وی از بانک به عنوان خانه دوم هر همکار یاد کرد و ابراز داشت: آنچه که همکاران بانک را اعم از شاغل و بازنشسته به هم پیوند می دهد وجود سازمانی به نام بانک مسکن است و لذا تمام تلاش ما باید بر این امر استوار باشد که در همه حال بقا و سربلندی بانک را در اولویت قرار دهیم.

مدیر شعب استان با تاکید بر این موضوع که بازنشستگان تجربیات گرانسنگی دارند افزود به منظور انتقال تجربیات بازنشستگان به همکاران جوان آنان باید ارتباط متقابل را با بانک داشته باشند و هیچگاه ارتباط خود را با بانک قطع نکنند.

در ادامه امید راستبین و فرزین سعیدی معاونین مدیریت و احسان بردبار رئیس دفتر حراست به بیان سجایای اخلاقی و خاطرات خوش روزهای همخدمتی و همراهی و همدلی ایشان با کارکنان پرداختند. 

لازم بذکر است در پایان این مراسم هدایایی به رسم یادبود به بخشی ابراهیمی از طرف کارکنان مدیریت استان کردستان اهداء گردید.

 

آخرین بروزرسانی 1400/5/27

مطالب مرتبط مطالب مرتبط