تازه های اخبار تازه های اخبار

كسـب رتبـه نخسـت و برتر كشـور در جـذب حسـاب هـاي مسكـن جوانـان توسـط مديريـت شعـب استـان كردستـان

مديريت شعب استان كردستان با برنامه ريزي هاي مدون و پيگيري هاي مستمر در پايان آذر ماه توانست در جذب حساب هاي مسكن جوانان رتبه اول را كسب نمايد .
به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب استان کردستان و بنا به اعلام اداره كل بازاريابي بانك، مديريت شعب استان كردستان با ميانگين افتتاحي 996 فقره حساب جوانان در آبان و آذر ماه سالجاري مربوط به طرح آتيه جوانان رتبه اول كشور را در بين تمامي مديريتها كسب نمود . 
گفتني است اين موفقيت مرهون برنامه ريزي هاي مدون و برگزاري جلسات متعدد و مستمر براي رابطين بازاريابي و نيز كنترل و نظارت مستقيم مدير و كارشناس بازاريابي مديريت استان به منظور انتقال اهداف و نحوه پيگيري هاي لازم توسط گروههاي بازاريابي شعب و همچنين تلاش خستگي ناپذير همكاران در كليه شعب مي باشد . 
شايان ذكر است كليه همكاران مديريت و شعب استان، با درك درستي از موقعيت حساس بانك و اهميت طرح آتيه جوان كه از سوي اداره كل بازاريابي به مديريت هاي شعب ابلاغ شده بود با همت و تلاش مضاعف در جهت جذب منابع خرد و پايدار با مراجعه به مراكز آموزشي منجمله آموزش و پرورش، مهدكودك ها و ... توانستند استان كردستان را در صدر كليه مديريت ها قرار دهند . 
لازم به ذكر است شعب مركزي سنندج، طالقاني، كشاورز و حسن آباد سنندج، مركزي سقز، كامياران و ديواندره توانسته اند در مرحله اول (پايان آذر ماه) بيش از 100 درصد اهداف ابلاغي را محقق نمايند و به رابطين بازاريابي شعب فوق به منظور ايجاد انگيزه از طرف مديريت استان، تقدير و تشكر بعمل آمد و به آنان كارت هديه اهداء گرديد ./ 
آخرین بروزرسانی 1395/11/20

مطالب مرتبط مطالب مرتبط