تازه های اخبار تازه های اخبار

بـه مناسبـت 25 دیماه سالروز تاسیس بانک مسکن شعبه مرکزی سقز پـس از بازسـازی و مرمـت افتتـاح شـد

طی مراسمی و با حضور مسیولین استانی و شهرستانی، شعبه مرکزی سقز پس از بازسازی و بهسازی در سالروز تاسیس بانک افتتاح شد .
به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب استان کردستان در این مراسم که با حضور فرماندار، شهردار و جمع کثیری از مقامات شهرستان سقز، مسیولان بانک، مشتریان، بازنشستگان، رؤسا و همکاران شعب سطح شهر سقز برگزار گردید، جلال الدین سلیمی مدیر شعب استان، ضمن خیر مقدم به مسیولان شهرستانی و حاضرین در جلسه، به ارایه مطالب و گزارش کاملی از نحوه برنامه ریزی، عملکرد و پیگیریهای بانک در چگونگی عملیات بازسازی و زیبا سازی شعب پرداخت و افزود : هدف از تعمیرات و زیبا سازی یک شعبه، قرار گرفتن همکاران بانکی در یک محیط دلنشین و شاد به منظور تکریم ارباب رجوع و استفاده بهینه مشتریان می باشد و به لطف خداوند خوشبختانه در شهرستان سقز نیز این هدف محقق شده است . 
ایشان در ادامه از حُسن نیت و همدلی بی شایبه مسیولان و مقامات شهرستان سقز، همکاران مدیریت، رییس و کارکنان شعبه مرکزی سقز که در این بازسازی و آماده سازی ساختمان جدید شعبه سهیم بوده اند تقدیر و تشکر نمود و تصریح کرد : با عنایت به این مطلب که هدف نهایی بانک ارایه خدمات مطلوب به همشهریان کردستانی و تکریم ارباب رجوع و رضایت مندی مشتریان بوده، در این راستا با اهمیت دادن به این مسیله از طرف مدیران ارشد و حمایت همه جانبه آنان اقدامات خوبی در سطح استان صورت گرفته و امیدواریم کماکان بتوانیم روند بهسازی و بازسازی را در کل شهرهای استان فرآهم نماییم . 
وی در ادامه به تغییرات ایجاد شده در فضای جدید شعبه مرکزی سقز پرداخت و اظهار داشت : فضای معاملات شعبه به 80 متر افزایش یافته که در گذشته تعداد باجه 10 عدد بوده و پس از بازسازی به 13 عدد افزایش یافته که این مهم منجر به آرامش خاطر بیشتری برای پرسنل و نهایتاً مشتری خواهد بود . 
سلیمی مدیر شعب استان در ادامه به مهمانسرای مدرن و یک واحد آموزش به مساحت 90 متر مربع در طبقه دوم ساختمان اشاره نمود و بیان کرد : بی شک ایجاد فضای آموزشی مناسب برای همکاران به منظور یادگیری و ارایه خدمات بهینه به مشتریان و همچنین تجهیز ساختمان مهمانسرای شعبه  در پیشبرد اهداف بانک تاثیر بسزایی می تواند داشته باشد . 
وی در ادامه تلاش کلیه همکاران مدیریت بالاخص دایره تجهیز و پشتیبانی و کارشناس ساختمان را قابل تقدیر دانست و از رییس و کارکنان شعبه مرکزی سقز که در طول بازسازی  با صبر و حوصله فراوان و با ایثار و از خود گذشتگی دوشادوش مدیریت گام برداشتند قدردانی نمود . 
لازم به ذکر است سلیمی در بخش دیگری از سخنان خود به بیان هماهنگی های لازم با شهردار سقز درخصوص شرایط پرداخت انواع تسهیلات مسکن اشاره نمود و افزود : اشاعه فرهنگ تکریم ارباب رجوع در بانک مسکن جزو وظایف ذاتی و سرلوحه کلیه پرسنل می باشد، لذا بر این اساس دریافت تسهیلات در شعب بانک مسکن با سهولت امکانپذیر است . 
گفتنی است در ادامه ورمقانی فرماندار شهرستان سقز نیز در سخنانی تکریم ارباب رجوع را وظیفه اصلی ادارات و بانکها عنوان کرد و افزود : بدون شک بانک مسکن در ارایه خدمت رسانی و تکریم ارباب رجوع پیشرو بوده و شاخصة این مهم را رضایت مشتری در هنگام خروج از بانک دانست . 
وی در ادامه به انواع خدمات بانک مسکن از جمله افتتاح حسابهای متعدد به منظور خانه دار شدن، استفاده از یارانه ها، مسکن مهر، روستایی و ... اشاره نمود و بانک مسکن را جزو بانکهای مهم و اصلی دولت در جهت اجرای طرحهای مصوب تکلیفی برشمرد . 
ایشان در ادامه برای کلیه کسانی که برای خدمت به ملت و مردم گام بر می دارند آرزوی سلامتی و طول عمر با عزت را از خداوند خواستار شد . 
شایان ذکر است در طی مراسم محمد صدیق بهرامی از همکاران بازنشسته شهرستان سقز نیز با بیان عملکرد و تجربیات خود در طول مدت خدمت، بانک مسکن را مناسب ترین بانک برای دریافت تسهیلات و خانه دار شدن مردم عنوان کرد . 
گفتنی است در طول مراسم ضمن پذیرایی از مهمانان، گروه دف نوازی و مولودی خوانی محبان شهر مدینه به اجرای مولودی خوانی و دف نوازی پرداختند .
لازم به یادآوری است در پایان از طرف مدیر شعب استان به مهندس فرشاد برهان (کارشناس ساختمان مدیریت)، بهروز فکری(رییس شعبه مرکزی سقز)، امید صالحی و سیّد محمد حسینی(همکاران فنی مدیریت) و همکاران شرکتی آقایان حسام الدین پورمحمد و فرهاد رشید زاده به منظور تلاش در بازسازی و نوسازی شعبه مرکزی لوح تقدیر اهدای شد .
آخرین بروزرسانی 1397/9/11

مطالب مرتبط مطالب مرتبط