تازه های اخبار تازه های اخبار

ماموستـا خدایـی امـام جمعـه شهرستـان سننـدج :

خدمـت بـه مـردم عبـادت و توفیـق الهـی اسـت

دیدار مدیر شعب بانک مسکن استان کردستان و جمعی از کارکنان مدیریت استان با امام جمعه شهرستان سنندج .
به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب استان کردستان، در ابتدای این نشست که در دفتر امام جمعه شهرستان سنندج برگزار شد، جلال الدین سلیمی مدیر شعب بانک مسکن استان کردستان، با ارایه توضیحات و گزارش کاملی از عملکرد و اقدامات بانک و نیز چگونگی پرداخت انواع تسهیلات بالاخص قرض الحسنه ازدواج در سطح استان، اظهار داشت: با استعانت از خداوند متعال و همچنین برنامه ریزی های مدون و همکاری کلیه کارکنان توانسته ایم تاکنون 800 مورد تسهیلات قرض الحسنه ازدواج در سطح استان پرداخت نماییم و مفتخریم که جزو بانک های برتر هستیم که در این راه گام برداشته ایم . 
سلیمی در ادامه یادآور شد : با عنایت به سبد خدماتی بانک مسکن و کاهش سود تسهیلات، متقاضیان علی الخصوص زوجین جوان که مسکن جزو اولویت های اصلی آنان است می توانند با استفاده از طرحهای آتیه جوان صاحب خانه شوند و این مطلب جزو افتخارات بانک مسکن است . 
وی در ادامه به فرمایشات رهبری (مدظله العالی) درخصوص اقتصاد مقاومتی اشاره نمود و بیان کرد : استفاده نمودن از رهنمودها و راهنمایی های بزرگان دین و ولایت بعنوان چراغ راهی است که بتوانیم برنامه ها و مصوبات دولت در اقتصاد مقاومتی را بیش از پیش اجرای نماییم، فلذا بانک مسکن را پیشرو در مباحث تکریم ارباب رجوع و خدمت به مردم علی الخصوص جوانان عنوان کرد . 
مدیر شعب استان در ادامه به فعالیت های عام المنفعه بانک مسکن در استان کردستان اشاره نمود و احداث یک مدرسه شش کلاسه در روستای دزلی شهرستان مریوان را یکی از نمونه ها و کارهای خیر بانک برشمرد .
ایشان در ادامه بر افزایش مطالبات معوق روستایی در استان اشاره نمود و از ماموستا خدایی خواست تا در صورت صلاحدید حمایت و همکاری کلیه امام جمعه های استان از طریق سخنرانی در خطبه های نماز جماعت، بانک مسکن را در تجهیز منابع به منظور پرداخت مجدد انواع تسهیلات به همشهریان کردستانی یاری نمایند . 
گفتنی است در ادامه جلسه ماموستا خدایی امام جمعه شهرستان سنندج نیز به احادیث و سخنان بزرگان دین اشاره نمود و خدمـت بـه مـردم را عبـادت و توفیـق الهـی دانسـت و برای کلیه زحمت کشان دولت و ملت که در جهت رفع مشکلات مردم گام بر می دارند آرزوی سلامت و بهروزی نمود . 
وی در ادامه به تفسیر آیاتی درخصوص اهمیت قرض الحسنه در قرآن پرداخت و حمایت همه جانبه خود از تصمیمات و برنامه های بانک مسکن را اعلام نمود .
شایان ذکر است در این دیدار مدیر شعب استان به بررسی مشکلات و درخواست های مردم پرداخت و از نزدیک به سخنان مراجعه کنندگان و نیازهای آنان پاسخ داد، لازم به ذکر است در خاتمه هدیه و لوح تقدیر به رسم یادبود به امام جمعه شهرستان سنندج از طرف مدیریت اهدای گردید 
آخرین بروزرسانی 1395/11/20

مطالب مرتبط مطالب مرتبط