تحقق 102 درصدی اهداف ضمانتنامه مدیریت کردستان در سال 99 با اجرای طرح «ضامن»

مدیرشعب کردستان خبرداد :

تحقق 102 درصدی اهداف ضمانتنامه مدیریت کردستان در سال 99 با اجرای طرح «ضامن»

جلال الدین سلیمی مدیرشعب استان کردستان در مصاحبه با خبرنگار استانی هیبنا ، ازتحقق 102 درصدی اهداف ضمانتنامه در پایان سال 1399 دراین مدیریت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب استان کردستان، جلال الدین سلیمی مدیر شعب استان با تشریح جزئیات این خبر گفت: با تعیین اهداف در هر کدام از بخشها برای مدیریت کردستان، این مدیریت در راستای ایجاد انگیزه در کارکنان و تعیین نقشه را در دستیابی به اهداف تعیین شده اقدام به طراحی طرحهایی تشویقی نموده است که در بخش ضمانتنامه با طراحی طرح «ضامن» توانسته است 102 درصد اهداف تعیین شده را در پایان تیرماه ماه 1399 محقق نماید.

وی در تشریح طرح «ضامن» ابراز داشت: طرح «ضامن»  از ابتدای شهریور ماه 1399 با تعیین اهداف و نیز شناسایی بازارهای هدف برای هر یک از شعب در راستای ایجاد انگیزه در کارکنان آغاز گردید که به موجب این طرح شعبی که بتوانند کلیه اهداف خود را در پایان شهریور ماه محقق نمایند ، مورد تقدیر و تشویق مدیریت قرار خواهند گرفت.

سلیمی شعب کشاورز سنندج ، مولوی کرد سنندج، بانه، آبیدر سنندج، سیدجمال الدین قروه، شهرک بهاران سنندج، بیجار و مرکزی سنندج را شعب موفق در تحقق صددرصدی اهداف ضمانت نامه در سال 99، عنوان کرد و افزود: شعب کشاورز سنندج ، مولوی کرد سنندج، بانه، آبیدر سنندج، سیدجمال الدین قروه، شهرک بهاران سنندج، بیجار و مرکزی سنندج توانسته اند کلیه اهداف خود را در بخش ضمانت نامه محقق نمایند و در بین این شعب، شعبه مرکزی سنندج نیز نیمی از اهداف ضمانت نامه مدیریت را در سال 99 صادر نموده است که در مراسم ویژه ای از کارکنان این شعب با اهدای لوح و هدایای تقدیر خواهد شد.

مدیر شعب استان کردستان تحقق اهداف در بخشهای عملکردی را نتیجه برنامه ریزی، تعیین هدف و پیگیریهای مستمر عنوان کرد و ابراز داشت: اهداف در هر کدام از بخشهای عملکردی خصوصا ضمانتنامه براساس ظرفیتهای منابع انسانی و جغرافیایی شعب تعیین می شود که پس از تعین اهداف، برنامه ریزی و راهکاری های لازم در جهت تحقق اهداف از سوی مدیریت داده می شود و تا دسترسی به اهداف ، بصورت مستمر و ارتباط مداوم با شعب ، میزان تحقق ، مشکلات بررسی و پی گیری می شود.

لازم بذکر است مدیریت شعب استان کردستان با طراحی طرحهای انگیزشی همچون طرح ضیافت در وصول مطالبات ، طرح ضامن در صدور ضمانتنامه و ... گام بلندی را در تحقق اهداف مدیریت برداشته است.

آخرین بروزرسانی 1400/2/25