فهرست اخبار فهرست اخبار

راست بین در مراسم تقدیر از بانکداران شعبه سعدی سنندج :

بانکداران پیشگامان پویایی شعب و موفقیت مدیریت در تحقق اهداف هستند

در مراسمی با حضور معاون مدیریت ، از بانکداران شعبه سعدی سنندج به دلیل موفقیت چشمگیر در جذب منابع بانکی و تحقق اهداف سال 1400 و ارتقای عملکرد شعبه، تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب استان کردستان: در این مراسم امید راست بین معاون مدیریت شعب استان وجود کارکنان پرتوان و با انگیزه را موهبتی برای بانک دانست و افزود: یکی از عوامل موثر بر ارتقای شغلی همکاران عملکرد قابل قبول در انجام وظایف سازمانی است که میتواند با افزایش حس مسئولیت پذیری و روحیه کار تیمی بهبود عملکرد شعب را در تمامی زمینه ها شاهد بود.

راست بین در ادامه تحقق اهداف جذب منابع در سال 1400 را فرصتی برای ارتقای عملکرد بانک در بین شبکه بانکی عنوان کردو گفت : همه ما می بایست با استفاده از تمامی ظرفیتها ضمن فراهم کردن زمینه تحقق اهداف بانک ، طرحهای ابتکاری و خلاقانه را در جهت جذب منابع و ارتقای بانک در بین شبکه بانکی فراهم نماییم.

وی همدلی، و اتحاد کارکنان شعبه سعدی را زمینه تحقق اهداف شعبه ذکرد کرد و ابلراز داشت: همکاران شعبه سعدی ثابت کردند که با همدلی و تحلیل مناسب وضعیت شعبه، می توان با شناسایی بازارهای هدف و تامین به موقع نیاز مشتریان و نیز با مذاکرات اثربخش ، اهداف بانک را محقق نمود و در کمتیرن زمان ممکن اهداف منابع را محقق نمایند و امروز شاهد حضور این شعبه در بین 10 شعبه برتر کشور باشیم.

لازم بذکر است در مراسم ضمن تقدیر از عملکرد شعبه سعدی سنندج در بخش جذب منابع خصوصا منابع ارزان قیمت، از  احمد قادری و سوران مروتی بانکداران شعبه نیز به دلیل انجام اثربخشی در انجام وظایف سازمانی و عملکرد بسیار عالی در جذب منابع، با اهدای لوح و هدایای تقدیر بعمل آمد.

آخرین بروزرسانی 1400/5/27