پیمایش گروه‌بندی‌ها پیمایش گروه‌بندی‌ها

آخرین مطالب آخرین مطالب

پربیننده ترین مطالب پربیننده ترین مطالب

پرامتیازترین مطالب پرامتیازترین مطالب

وبلاگ وبلاگ

بازگشت

تحويل پناهگاه هاي ساخته شده توسط بانك مسكن به وزارت آموزش و پرورش

پناهگاهاي احداث شده توسط بانك مسكن در مدارس منطقه يك آموزش و پرورش طي مراسمي كه در تاريخ 6 بهمن ماه 1366 در محل مجتمع آموزشي ،‌ورزشي ،‌رفاهي بانك با حضور وزير آموزش و پرورش ، رييس كل بانك مركزي ،‌جمعي از مديران عامل بانك ها و مسوولان سيستم بانكي و آموزش و پرورش ، مديريت و اعضاي هيات مديره بانك تشكيل گرديد ، به وزارت آموزش و پرورش تحويل داده شد.

در اين مراسم ابتدا بعد از تلاوت آياتي از كلام ا... مجيد ، 2 تن از فرزندان عزيز شهدا با بيان شيواي خود مطلبي را در رابطه با پيروزي انقلاب اسلامي بيان نمودند آنگاه برادر رضا قلي مديريت عامل بانك گزارشي را از مشخصات كلي و حجم 101 پناهگاه احداث شده توسط بانك مسكن كه به عنوان مجري ساخت از طرف سيستم بانكي عهده دار آن بوده است به اطلاع حاضران رساندند و سپس فيلم كوتاهي از مراحل ساخت اين پناهگاه ها به نمايش گذاشته شد.

در ادامه اين مراسم ، برادر قاسمي طي سخناني از زحمات تمامي بانك ها و بخصوص بانك مسكن كه در احداث پناهگاه فعاليت نموده اند ،‌قدرداني كردند.

سخنران بعدي اين مراسم برادر اكرمي وزير آموزش و پرورش بودند كه ايشان نيز از بانكهايي كه در جهت احداث پناهگاه ها و دادن وام و تسهيلات به فرهنگيان كشور نقش داشته اند تشكر كرد.

در خاتمه ميهمانان براي بازديد از يكي از پناهگاه ها به محل موردنظر عزيمت كردند.

براساس اين گزارش كاركنان بانك مسكن همگام و همراه با امت شهيدپرور در تقويت و پشتيباني از جبهه هاي حق عليه باطل و در ادامه دفاع مقدس با امكانات موجود و در حد توان از نظر مالي هدايايي در قالب لوازم التحرير ، سيمان ، بيسكويت و صابون ،  چكمه و كلاه پشمي به ارزش مجموع 3.196.590 ريال و همچنين اعزام 5 دستگاه كاميون براي حمل هدايايي امت حزب ا... به جبهه هاي نبرد در نيمه اول سال جاري ارسال داشته اند.

همينطور به منظور هماهنگي با ساير سازمان ها و ارگان هاي دست اندركار كمك رساني و آمادگي نيروها ،‌اقداماتي همچون اعزام نفر به ارودگاه هاي آموزشي براي آموزش دوره مقدماتي نظامي  و ... نيز در 6 ماهه اول سال جاري از طرف كاركنان بانك انجام شده است.

ديدگاه ها
بازتاب URL :

هنوز نظری درج نشده است. درج اولین نظر