پیمایش گروه‌بندی‌ها پیمایش گروه‌بندی‌ها

آخرین مطالب آخرین مطالب

پربیننده ترین مطالب پربیننده ترین مطالب

پرامتیازترین مطالب پرامتیازترین مطالب

وبلاگ وبلاگ

بازگشت

به استثناء بانک ها

چند روز پیش در سایت نخستین شبکه اطلاع رسانی بانک و بیمه خبری از بانک مسکن منتشر شده بود. در این خبر مشاور مدیر عامل و سرپرست اداره روابط عمومی بانک مسکن آقای بهرامپور گفته بودند بانک مسکن تحریم نیست و مشکلی در ارائه خدمات ارزی ندارد . با دیدن این خبر از یک طرف خیلی خوشحال شدم که بانک ما در چنین موقعیت حساسی نیز می تواند به مشتریان خود انواع خدمات ارزی نظیر خرید و فروش ارز، اعتبارات اسنادی، ضمانتنامه های ارزی، حواله های ارزی و غیره ارائه دهد و آنان را راضی نگه  دارد که این خود از اهمیت زیادی برخوردار است ولی از یک طرف هم کمی دلم برای کارمندان بانک خودمان سوخت از این نظر که حجم کارشان بالاتر می رود البته این گفته من برای کارمندان سخت کوش بانک ها به خصوص کارمندان بانک مسکن که در اجرای طرحهای بزرگ در کشور نظیر مسکن مهر همکاری لازم را دارند بی معنی است اما به نظرم آمد این موضوع شاید بهونه ای باشد تا کمی به مشکلات  و سختی های کار کارمندان بانک اشاره کنم.

 

 

همانطور که می دانید برای کارمندان بانک ها نه فقط بانک مسکن همیشه کار هست و زمانی به نام استراحت برای این قشر از اجتماع  کمترمعنا دارد. روزهای پنجشنبه که سایر سازمانها و ارگانهای دولتی نظیر وزارتخانه هایدارایی، وزارت خارجه و غیره تعطیل می باشند کارمندان بانک سرکارشان حاضر هستند. هر زمان خبر از تعطیلی مدارس، دانشگاهها و سازمانهای دولتی به خاطر آلودگی هوا و وجود مواد مسموم کننده، بارش برف، لغزندگی خیابان ها و وجود هوای سرد و  ... اعلام می گردد کلمه به استثناء بانک ها برای همگان آشنا و قابل فهم است به طوری که در زمان اعلام خبر، خانواده حتی اجازه اتمام خبررا توسط گوینده اخبار نداده و خودشان ادامه می دهند همه جا تعطیل هستند به استثناء شما. 

زمانی که در حال تحصیل هستند به خاطر موقعیت شغلی و شلوغی شعب، کمتر می توانند سر کلاسها حاضر شوند و در نتیجه باید منتظر عواقب ترم و مشکلات آن باشند. از طرف دیگر به خاطر ساعت کاری بالا تا جمع شدن حسابها و خواندن آن و بالاخره دیر رسیدن به منزل زمان زیادی برای رسیدگی به امور اعضاء خانواده ندارند و خیلی مسائل دیگر که نوشتن پست ویلاگی برای آن ساعتها زمان می برد.

با وجود این همه سخت کوشی این کارمندان، بازهم امیدوارم خداوند انرژی خارق العاده ای به آنها عطا کند تا بتوانند به وظیفه خود به بهترین شکل ممکن عمل کنند .

ديدگاه ها
بازتاب URL :

هنوز نظری درج نشده است. درج اولین نظر