پیمایش گروه‌بندی‌ها پیمایش گروه‌بندی‌ها

آخرین مطالب آخرین مطالب

پربیننده ترین مطالب پربیننده ترین مطالب

پرامتیازترین مطالب پرامتیازترین مطالب

وبلاگ وبلاگ

بازگشت

بيش از 13 هزار نفر در آزمون استخدامي بانك مسكن ( در سال 78 ) شركت كردند

متني كه در ادامه مي خوانيد خبر برگزاري آزمون استخدامي بانك مسكن در سال 1378 مي باشد كه در ماهنامه آموزشي ـ خبري بانك مسكن ، سال دوم، شماره 13، ارديبهشت 1378به چاپ رسيده است.

آزمون استخدامي سال 78 بانك مسكن به منظور تكميل پرسنل شبكه بانك با حضور 13 هزار و 356 نفر داوطلب برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي بانك مسكن در اين آزمون در مرحله اول سه برابر ظرفيت پذيرفته خواهند شد كه پس از مصاحبه تخصصي و گزينشي ، 100 نفر ليسانس در سطح شهر تهران ، 300 نفر ديپلم و 60 نفر سيكل در سطح شهرستان ها به صورت قراردادي به استخدام بانك در مي آيند.

براساس اين گزارش 1613 نفر از شركت كنندگان ليسانسه در تهران را رشته هاي اقتصاد، علوم بانكي و حسابداري و 45 نفر را رشته مددكاري اجتماعي ، 83 نفر رايانه،  87 نفر مهندس عمران و 6 نفر مهندسي صنايع تشكيل مي دادند.اين آزمون با همكاري اداره امور كاركنان و اداره آموزش بانك به صورت همزمان در 25 حوزه استاني كشور برگزار شد.

در ادامه اين آزمون داوطلبان شركت كننده تهراني در گفت و گو با خبرنگار ماهنامه ضمن مثبت خواندن تعداد و نحوه طرح سوالها باتوجه به زمان نبودن راهنماي سالن ها در ابتداي درب ورودي ، در دست نداشتن راهنماي مكتوب قبل از آزمون در مورد نحوه برگزاري آزمون و نحوه پاسخگويي به سوال ها را از عمده مشكلات آن برشمردند.

همچنين در اين گفت و گو داوطلبان رشته حسابداري به پيچيده بودن سوالات تخصصي مطرح شده اشاره نمودند و خاطرنشان كردند بيشتر سوال هاي مطرح شده در زمينه بانكداري خارجي واقتصاد بوده و ارتباط تنگاتنگي با رشته دانشگاهي آنان نداشته است.

ديدگاه ها
بازتاب URL :

هنوز نظری درج نشده است. درج اولین نظر