پیمایش گروه‌بندی‌ها پیمایش گروه‌بندی‌ها

آخرین مطالب آخرین مطالب

پربیننده ترین مطالب پربیننده ترین مطالب

پرامتیازترین مطالب پرامتیازترین مطالب

وبلاگ وبلاگ

بازگشت

روابط عمومی بانک مسکن در زمینه وب سایت بانک برتر شد

روابط عمومی بانک مسکن در همایش بین‌المللی روابط عمومی ها در بخش ارتباطات الکترونیک و دیجیتالی در زمینه وب سایت بانک برتر شد.
 
 

در همایش بین المللی روابط عمومی ها: بانک مسکن در بخش ارتباطات الکترونیک و دیجیتالی برتر شد روابط عمومی بانک مسکن در همایش بین‌المللی روابط عمومی ها در بخش ارتباطات الکترونیک و دیجیتالی برتر شد.

در پنجمین سمپوزیوم بین‌المللی روابط عمومی‌ها که در مرکز همایش های سازمان صدا و سیما برگزار شد؛ روابط عمومی بانک مسکن در میان روابط عمومی وزارتخانه ها، سازمانها و شرکت های دولتی و خصوصی با انتخاب هیات داوران به عنوان روابط عمومی برتر در بخش ارتباطات الکترونیک و دیجیتالی شناخته شد و تندیس و لوح تقدیر دریافت کرد.

پنجمین سمپوزیوم بین‌المللی روابط عمومی‌ها، در سال جاری با گرایش تجاری و صنعتی و با حضور تعداد زیادی از مسوولان بخش تجارت و اقتصاد کشور، سرمایه‌گذاران و اساتید داخلی و خارجی و در بخش های پژوهش های ارتباطی،برنامه ریزی ارتباطات،مدیریت راهبردی در روابط عمومی،خلاقیت و نوآوری، ارتباطات الکترونیک و دیجیتالی و ... برگزار ‌شد.

 همچنین در این همایش ۳ دوره آموزشی در بخش‌های مهارت‌های برنامه‌ریزی ارتباطی، آموزش تخصصی روابط عمومی تجاری و صنعتی و مهارت‌های تجارت الکترونیکی و ارتباطی برای کارکنان و کارشناسان روابط عمومی های سازمان های مختلف کشور برگزار شد . در واقع این افتخار برای بانک مسکن است نه فقط روابط عمومی که جا دارد صمیمانه ترین تبریکات خود را به تمامی همکاران در بانک اعلام نمایم
.
ديدگاه ها
بازتاب URL :

هنوز نظری درج نشده است. درج اولین نظر